Kiek laiko trunka patys darbai?

Fiziniai darbai užtrunka 1 ar 2 dienas (jei kalbame apie atvadus ir įvadus į gyvenamąjį namą). Deja, ilgiau užtrunka pats darbų organizavimas ir reikiamų leidimų gavimas bei atliktų darbų pridavimas.

Ar greitai galite pradėti darbus?

Neatidėliokite ir konsultacijai susisiekite kuo greičiau. Yra eilė, tad laukti reikia apie mėnesį. Dėl darbų specifiškumo būna ir kiek ilgesnis terminas. Pasitaiko išimčių, kad darbų vykdymą ankstiname dėl mūsų įmonės bendro grafiko kaitos.

Ar dirbate su mažos apimties projektais?

Taip. Mes neskirstome didelių ir mažų projektų. Visi klientai yra svarbūs, visus darbus atliekame kokybiškai. Tik mažos apimties projektų atlikimo kaina būna didesnė, nes prisideda administracinės – organizacinės išlaidos.

Ar visus projektus imatės įgyvendinti?

Deja, tačiau nevisuomet galime įvykdyti visus projektus, dėl pačios projektų specifikos, pvz.: labai didelis gylis ar didelis vamzdžio diametras. Šie darbai būna magistraliniuose tinkluose ir deja, tokio tipo darbai šiuo metu mums neįveikiami ir jų atsisakome.

Ar konsultuojate prieš darbus?

Taip, visada konsultuojame ir padedame rasti geriausią kokybės ir kainos santykį. Kartais esamą projektą siūlome koreguoti ir taip atpiginti statybos darbus, žinoma, neprarandant kokybės ir naudos efektyvumo.

Ar reikalingas projektas paskaičiuoti kainai?

Taip. Jei norite tiksliai sužinoti kiek Jums kainuos atliekami darbai, mums yra būtinas projektas, kad iš anksto numatytume darbų eigą ir ją įsivertintume.

Kokia tiksli tinklų įrengimo kaina?

Tikslios kainos įvardyti negalime, kadangi tai priklauso nuo daug skirtingų faktorių: koks atstumas ir gylis, vamzdžių diametras, uždaras ar atviras klojimo būdas, grunto sudėtis bei gruntinio vandens lygis, sprendiniai (šulinių skaičius, mazgai ir pan.) ar bus reikalingas dangos ardymas ir jos atstatymas atlikus darbus. Kai žinome visus faktorius susijusius su Jūsų projektu – kainą galime paskaičiuoti itin tiksliai.

Kokią pinigų sumą reiktų nusimatyti tinklų įrengimui?

Pagal praktiką pastebime, kad įvadiniams tinklams kaina būna apie 100 Eur/m, o magistraliniams apie 150-200 Eur/m. Tačiau tai nėra konkrečios darbų atlikimo kainos, kiekvieną projektą vertiname individualiai.

Kas įskaičiuota į galutinę projekto kainą?

Paskaičiuotoje sąmatoje pateikiame galutinę darbų kainą, be paslėptų mokesčių. Į kainą įtraukiame visus projekto kaštus nuo darbų grafiko suderinimo su institucijomis ar leidimų gavimo iki hidraulinio bandymo, TV diagnostikos ar praplovimo hidrodinamine mašina ir pan.

Ar atliekate projektavimo ir įvedimo paslaugas?

Taip. Mes atliekame tiek lauko inžinerijos projektavimo, tiek įvedimo (statybos darbų) paslaugas. Kaip minėjome, kol nėra parengto projekto, negalime nusakyti kokia būtų tiksli darbų kaina.

Pigiau jungtis prie miesto tinklų ar vietinių tinklų?

Jeigu tinklai yra prie sklypo ribos, tuomet vienareikšmiškai – jungtis prie miesto tinklų yra gerokai pigiau. Vietinių tinklų (gręžinio ar valymo įrenginio) kaina, kaip taisyklė, kainuoja apie 10 000 Eur ir reikalauja nuolatinės el. prietaisų priežiūros, tokių kaip: aeratorius, giluminis siurblys.

Ką daryti jei tinklai nutolę per kelis šimtus metrų?

Siūlome agituoti kaimynus ir drauge planuoti daryti projektą. Jei yra pakankamas kaimynų tankis, tuomet tinklų klojimas tampa tikrai pigesnis nei vietinių įrenginių, be to Jums atkrenta jų priežiūra ir remontas.

Kaip mes galime Jums padėti?

Esame čia, kad padėtume Jums. Norėdami palikti pranešimą, užpildykite formą ir su Jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


    * čia galite pridėti savo projekto failą iki 15MB